کرکره پنجره

وطن درب کرکره برقی , کرکره پنجره

کرکره پنجره

windows rolling shutter

کرکره پنجره بهترین نوع حفاظ برای پنجره می باشد .

قیمت کرکره برقی پنجره برای بسیاری از افراد از سوالات دیگر در نزد مشتریان بیشتر می باشد بسیاری از افراد که در زمینه با این نوع حفاظ با ما در تماس هستند اولین سوالی که برایشان پیش می آید این است که قیمت حفاظ های الکترونیکی چه میزان می باشد؟

قیمت کرکره به موارد زیادی بستگی دارد .

از مهمترین عواملی که می تواند در قیمت تاثیر گذار باشد میتوان به :

۱ – اندازه کرکره
۲ – جنس تیغه کرکره
۳ – موتور
و… اشاره نمود.

کرکره پنجره

می توانید با شماره های مندرج در وب سایت ، با ما در تماس باشید . همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه قیمت کرکره و همچنین سوالات در زمینه کرکره پنجره می باشد شما می توانید درخواست خود را در روز های غیر تعطیل و ساعات ادارای با شماره های مندرج در وب سایت با ما در میان بگذارید همچنین شما میتوانید سوالات خود را در زمینه کرکره در روز های غیر تعطیل و ساعات غیر ادرای با استفاد از فرم تماس با ما در میان بگذارید همکاران ما بلافاصله بعد از خواندن پیام های شما پاسخ مناسب برای شما ارائه خواهند کرد.

یکی دیگر از اقلام کرکره برقی که رفته رفته به حجم تقاضای استفاده از آنبه عنوان یک درب اتوماتیک ، افزوده می شود کرکره برقی پنجره مورد استفاده در منازل و ویلا ها و حتی مغازه های می باشد. کرکره پنجره دارای مدل های مختلفی و در اندازه های گوناگونی در بازار ارائه میگیرد شما بسته به سلیقه خود میتوانید کرکره مناسب را انتخاب نمایید.

کرکره پنجره دارای مزیت های بسیاری می باشد از مهمترین مزیت ها میتوان به :

۱ – امنیت بالای کرکره
۲ – تنوع رنگی کرکره
۳ – عمر بالا
۴ – کاهش نیروی انسانی
و… اشاره نمود.

حفاظ پنجره دارای قسمت های زیر می باشد :

۱ – موتور
۲ – تیغه
۳ – شفت
۴ – پایه
۵ – یاتاقان
۶ -اندکپ
۷ – رسیو
۸ -ریل

کرکره برقی پنجره دارای مدل های مختلفی می باشد یکی از مدل های که بیشترین تقاضا را دارد کرکره پنجره از نوع پلی کربنات می باشد کرکره پنجره شفاف پلی کربنات به گونه ای می باشد که شفاف است و این امکان را به کاربران استفاده کننده می دهد تا کاربران از خارج از محیط نیز بتوانند محیط داخلی و یا محیط خارجی را مشاهده کنند این نوع از کرکره پنجره همانند شیشه می باشد و میتواند تا حد زیادی نور را به داخل از محیط بسته شده انتقال دهد. امنیت و قابلیت های این نوع از کرکره پنجره بسیار بالا می باشد و شما میتوانید با قیت مناسب کرکره پلی کربنات و همچنین کرکره را به گروه نیما دور سفارش دهید تا همکاران ما در اصرع قت اقدام به نصب کرکره پنجره برای شما کنند.

تلفن تماس با کارشناسان :

تلگرام و واتس آپ :

۰۹۱۲۰۰۴۹۸۲۸

۰۲۱۴۴۸۱۲۰۳۵

۰۲۱۴۴۸۱۸۵۸۵

۰۲۱۴۴۸۱۸۵۸۶

 

درباره وطن درب
کرکره برقی وطن درب آماده است با ایجاد کرکره برقی مطمئن و زیبا برای شما رضایت شما را به دست آورد از این رو همواره سعی بر این داریم تا با در اختیار داشتن نیرو های و وسایل با کیفیت بالاترین رده از رضایت را برای مشتریان بدست آوریم . با ما در تماس باشید.


  • No comments
انواع درب انواع درب اتوماتیک بالا بردن کرکره تیغه های فولادی ضد زنگ تیغه های کرکره برقی تیغه کرکره برقی آلومینیومی تیغه کرکره های آلومینیومی تیغه کرکره های فولادی جدیدترین کرکره اتوماتیک ضد سرقت حوزه امنیتی مانند پادگان ها درب اتوماتیک درب اتوماتیک تاشو درب اتوماتیک تاشو ( فولدینگ ) درب اتوماتیک ضد حریق و دود درب اتوماتیک ضد سرقت درب اتوماتیک فوادینگ درب اتوماتیک لولایی درب اتوماتیک پارکینگ درب اتوماتیک چیست درب اتوماتیک کشویی درب اتوماتیک گردان درب حیاط درب های اتوماتیک درب های الکترومکانیک درب های برقی پارکینگ درب های هیدرولیکی درب های پنوماتیکی درب های چوبی درب ورودی درب ورودی بانک درب ورودی ساختمان درب پارکینگ راهبند راهبند اتوماتیک ریموتی راهبند پارکینگ راهبند پارکینگ اتوماتیک ریموتی راهبند پارکینگ اتوماتیک ریموتی کرنل آلمان مدل KB300 راهبند پارکینگ ریموتی ساخت تیغه کرکره برقی اتوماتیک ساختمان های نظامی ساخت کرکره برقی قیمت آلومینیوم پارکینگ ساختمان چوب کرکره کرکره برقی

درباره شرکت فنی مهندسی وطن درب

به وبسایت رسمی شرکت فنی مهندسی وطن درب ایرانیان خوش آمدید. محصولات و خدمات ما عبارتند از انواع درب های اتوماتیک شیشه ای ، کرکره ای ، راهبند اتوماتیک ، درب های فولدآپ و فست بک ، آیفون های تصویری و دوربین مداربسته و انتقال تصاویر از طریق اینترنت ، اعلام و اطفاء حریق ، انواع آنتن های مرکزی آنالوگ و دیجیتال ، دزدگیر اتومبیل و اماکن عمومی و خصوصی

واحد فروش درب اتوماتیک و کرکره برقی


تماس با ما


۰۹۱۲۰۰۴۹۸۲۸


۰۹۰۳۶۰۵۶۸۲۸

۰۹۰۳۶۰۵۶۸۲۹

۰۲۱-۴۴۹۰۶۲۱۳

۰۲۱-۴۴۸۱۲۰۳۵

۰۲۱-۴۴۸۱۸۵۸۵

۰۲۱-۴۴۸۱۸۵۸۶